КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 386 компенсуючого типу" ДМР

Педагогічний колектив

Вихователь-методист Івченко Ніна Іванівна

"Щоб дати дитині іскорку знань,
           педагогові потрібно ввібрати ціле море світла".
В.О. Сухомлинський

Впровадження інноваційних технологій неможливо уявити без самоосвіти педагогів. Тому методична робота у нашому дошкільному закладі містить цілу систему заходів,  спрямованих на підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів, розвиток творчого потенціалу кожного члена педагогічного колективу, а відтак – на досягнення позитивних результатів освітнього процесу. Насамперед ми спрямовуємо зусилля для безперервного підвищення теоретичного рівня і фахової кваліфікації педагогічних працівників та підвищення їхньої психолого-педагогічної компетентності.

З цією метою у дошкільному закладі розроблена система підвищення педагогічної майстерності:

·        «круглі» столи;

·        наставництво;

·        індивідуальні консультації;

·        інформаційно-тематичні стенди;

·        творчі групи;

·        семінари;

·        школи передового досвіду.

У дошкільному закладі постійно здійснюється навчання і аналіз соціального складу дітей, створено базу даних, соціальний паспорт на кожну дитину.

Робота ведеться в слідуючих напрямках:

-     педагогічна освіта батьків;

-     підвищення батьківської відповідальності за долю дитини та її активності у відносинах з іншими дітьми та співробітниками дитячого садку;

-     корекція параметрів соціального розвитку дітей по вимогам педагогів та батьків.

Задача педагогів – забезпечити необхідні умови для розуміння батьками важливості своєї участі в житті малюка.

Тільки у гармонійному взаємодоповненні дитячий садок та сім’я можуть створити умови для соціалізації дошкільнят.