ІІ група для дітей ППР "Дзвіночки"

Запровадження елементів казкотерапії в корекційно-розвивальну роботу з дітьми групи ризику.

ІІ група для дітей з порушенням психологічного розвитку "Дзвіночки".

"Сказка - также многогранна, как и жизнь.
Именно это делает сказку эффективным
психотерапевтическим и развивающим средством."
А. Фромм.

Вихователі:

Деріглазова Антоніна Євкімонівна

Малова Анастасія Володимирівна

Казкотерапія - метод, який використовує казкову форму для інтеграції особистості, розвитку креативних здібностей, розширення свідомості та удосконалення взаємодії з навколишнім світом.

Казка вміщає багатогранний матеріал, її логічно широко використовувати в психокорекційній та розвивальній роботі з дітьми групи ризику.

Гармонійно розвинена дитина здатна відчувати своє місце в системі взаємин між людьми та адекватно поводитися, тобто необхідно сформувати у дитини основи соціальної компетентності.

А найперспективнішим напрямком формування основи соціальної компетентності дитини є інтегрована робота з казкою.