Групи для дітей раннього віку "Карапузики"

Використання піскотерапії як одної з форм природної активності дитини в корекційно-розвивальній роботі з дітьми групи ризику.

Групи для дітей раннього віку з ускладненим анамнезом "Карапузики"

Спілкуючись з дітьми, ми повинні вчитися

звільнятися від нав'язливих переконань і

використовувати всю нашу уяву,

щоб бачити світ таким,

яким його бачать діти.

Вихователі:

Винокурова Любов Іванівна                                      Волошко Тамара Анатоліївна

Ігри з піском - одна із форм природної активності дитини. Вони не мають методичних кордонів.

Проводячи корекційні, розвивальні і навчальні задачі, ми повертаємося і до казкотерапії. Це середовище для казок та міфів. У пісочниці проходить таємство міфотворчості і казкотворчості. Граючись з піском, створрючи свій світ, свою казку, дитина почуває себе справжнім чарівником.

Пісочниця дозволяє глибоко вникнути в світ другого. Проходить проектування внутрішнього світу.

Тут видно чотири аспекти:

• аспект проективної психодіагностики;
  • аспект психокорекції та психотерапії;
  • аспект психопрофілактики;
  • аспект навчання.