Самарський район. ДНЗ № 386

   









Страничка родителей

"...родительство - это в первую очередь

источник радости, и только потом -

своего рода профессия".

Давид Рассказов.

 

 
  • Дитина ні в чому не винна перед вами. Ні в тому, що з'явилася на світ. Ні в тому, що створила вам додаткові труднощі. Ні в тому, що не дала очікуваного щастя. Ні в тому, що не виправдала ваших очікувань. І ви не маєте права вимагати, щоб вона розв'язала ці проблеми.

 

 

 

  • Дитина - не ваша власність, а самостійна людина. І вирішувати до кінця її долю, а тим більше ламати на свій розсуд їй життя, вине маєте права. Ви можете лише допомагатиїй вибрати життєвий шлях, вивчивши її здібності й інтереси і створивши умови для їх реалізації.

     

 

  • Дитина далеко не завжди буде слухняною і милою. Її впертесть і капризи так само неминучі, як самий факт її присутності в родині.

 

 

  • У багатьох капризах і витівках дитини винні ви самі, бо вчасно не зрозуміли її, не прийняли її такою, якою вона є.

 

 

  • Дитина має численні чесноти. Ви повинні завжди бачити найкраще та вірити у неї, бути впевненими у тому, що рано чи пізно це найкраще неодмінно проявиться.
 

     

 

 

Спосіб життя – здоровий в родині й у дитсадку.

 

Досить часто методи виховання дитини в родині і в дитячому садку не збігаються: вдома, буває, малюк живе за одними настановами та зразками поведінки, а в садку – за іншими. Певна річ, батьки хочуть бачити своїх дітей здоровими, хоча, на жаль, не всі розуміють і знають, як цього досягти. Ми переконані: лише єдність вимог здорового способу життя в родині і в дошкільному закладі сприятиме формуванню в дитини свідомого ставлення до свого здоровя.

 

Напрямки роботи вихователів із батьками з питань валеологічного виховання.

1.      Вивчення рівня валеологічних знань батьків, способу життя в родині, деяких спадкових хвороб (анкетування, опрацювання питальників тощо).

2.      Надання теоретичної допомоги (бесіди; дні відкритих дверей; усні та рукописні методичні журнали; конференції; лекторії тощо).

3.      Забезпечення системної практичної допомоги (щоденні консультації; дискусії, диспути, діалоги; практичні заняття з розв’язанням батьками проблемних завдань, що стосуються здоров’я дитини).

 

 

 

Валеологічний порадник для батьків.

1.      Будьте для своїх дітей добрим прикладом ставлення до власного здоровя.

2.      Ведіть здоровий спосіб життя.

3.      Займайтеся фізичною культурою, виконуйте вранці гімнастику.

4.      Загартовуйтесь разом із дитиною.

5.      Більше бувайте на свіжому повітрі.

6.      Не паліть і не розпивайте спиртні напої в присутності дітей. Памятайте! Вони повторюють ваші дії у дитячому садку.

7.      Дотримуйтеся режиму харчування. Зумійте переконати сина чи доньку споживати всі пропоновані їй страви, навіть ті, які вони не люблять, але які для них необхідні й корисні.

8.      Завжди дотримуйтеся правил гігієни і привчайте до цього дитину.

9.      Більше усміхайтеся. Це запорука здорової сімї, здоровя – вашого й ваших дітей.

10. Наповніть свою душу і серце любовю до всіх і до всього. Передайте це дітям.