КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 386 компенсуючого типу" ДМР

Консультпункт

"Мета виховання - навчити наших

дітей обходитися без нас".

Ернст Легвує

На превеликий жаль, щороку спостерігається тенденція до зростання кількості дітей з особливостями психофізичного розвитку, при чому їх діапазон досить широкий: від легких дивацтв у поведінці до глибоких порушень поведінкової та інтелектуальної сфер. Усі такі діти потребують комплексної допомоги фахівців. Насамперед необхідно з'ясувати, у чому полягають проблеми розвитку дитини тадо яких методів педагогічного впливу необхідно вдатися до їх подолання. Лише спільні зусилля батьків і мпеціалістів та їх тісна співпраця можуть дати хороший результат.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Якщо ви стурбовані порушенням працездатності у дитини, розладами її уваги, пам'яті, сенсомоторних процесів, пізнавальної активності, мовленнєвого розвитку, через проблеми у поведінці - звертайтеся за порадою до фахівців нашого дошкільного навчального закладу:

• практичного психолога Переходченко О.Ю.;
  • вчителів-дефектологів Бєлоусової О.В., Черепанової І.Ю., Бобришевої Т.А.;
  • вчителів-логопедів Черепанової А.В., Кравченко С.П., Чернявської Т.М., Черноморової Н.В.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З питань діяльності комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 386 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради ви можете звертатися до:
  • Завідувача КЗО "ДНЗ № 386"

Кравченко Світлани Павлівни

Щопонеділка з 9.00 до 11.00

Щосереди з 15.00 до 16.00

за 728-49-00,

або на електронну адресу: [email protected]

Шановні батьки!

В нашому закладі розпочав роботу консультативний пункт «Батьківська лабораторія». Кожну першу середу місяця з 13.00 до 16.00 ви можете отримати консультативно-методичну допомогу наших спеціалістів (логопедів, дефектологів, практичного психолога).

Ласкаво просимо!